27 Kwiecień 2018

Zapraszamy na coroczną Konferencję MTM (MTM-Konferenz) organizowaną przez naszego partnera Niemieckie Stowarzyszenie MTM

1 Styczeń 2018

Terminarz szkoleń 2018
 

28 Kwiecień 2017

Zapraszamy na kolejną już Konferencję Użytkowników MTM (MTM-Anwenderkonferenz) organizowaną przez naszego partnera Niemieckie Stowarszyszenie MTM

12 Wrzesień 2016

Zastanawiasz się co możesz osiągnąć dzięki zastosowaniu metod MTM?

 

 Obejrzyj krótki film o możliwościach zastosowania metod MTM - zabawne spojrzenie zarówno dla początkujących jak i ekspertów MTM :)

 

29 Kwiecień 2016

Zapraszamy na kolejną już Konferencję Użytkowników MTM (MTM-Anwenderkonferenz) organizowaną przez naszego partnera Niemieckie Stowarszyszenie MTM

6 Lipiec 2015

W dniach 1 – 3 lipca 2015 odbył się w Poznaniu II Kongres Ergonomii. W sesji warsztatowej drugiego dnia obrad jednym z głównych tematów był arkusz oceny ergonomicznej - EAWS.

29 Maj 2015

Wiosenne spotkanie Międzynarodowego Dyrektoriatu MTM (IMD) odbyło się w tym roku w Wiedniu na zaproszenie Austriackiego Stowarzyszenia MTM i przy współudziale Uniwersytetu Technicznego w Wiedniu.

6 Maj 2015

MTM - HWD® (Human Work Design) to nowy stystem analityczny MTM. Łączy on wielkości wpływające ważne z punktu widzenia ergonomii z opisem metody pracy.

27 Kwiecień 2015

Już 8 maja odbędzie się w Heilbronn kolejna konferencja użytkowników MTM. Hasło tegoroczengo wydarzenia to "Globalne standardy jako gwarancja sukcesu - najlepsze praktyki dla produktywności i ergonomii"

17 Marzec 2015

Ergonomiczne kształtowanie pracy jest najbardziej efektywne we wczesnych fazach projektu, wtedy gdy jeszcze możliwości doboru rozwiązań są największe. Dlatego należy możliwie wcześnie próbować połączyć analizy planowania z MTMergonomics®.